FUMO COMMUNICATIONS - 24 Fibre OS2 LC/LC LSOH Splitterkit 900µm Indoor - 35m

FUMO COMMUNICATIONS - 24 Fibre OS2 LC/LC LSOH Splitterkit 900µm Indoor - 35m

Kopiëren

Kopiëren

Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken

Verpakkingsinfo

  • 1 stuk(s)

  • Niet retourneerbaar product

EAN

Ref Cebeo

691-248A248-35LS/900

Ref leverancier

691-248A248-35LS/900

Ref commercieel

6272918