You are using an outdated browser. Upgrade your browser today to better experience this site.

Atkore Vergokan draadgoten standaard in Sendzimir

atkore vergokan

 

Atkore Vergokan draadgoten worden standaard aangeboden in Sendzimir. Bij deze thermisch verzinkte staalsoort smelten zink en staal door een chemische reactie samen tot een legering. Hierdoor wordt het staal niet alleen sterker maar is het ook beter bestand tegen oxidatie.

Naast de courante vorm van draadgoten, biedt Atkore Vergokan ook de G-goten aan: dit type laat toe om de draadgoten rechtstreeks tegen de muur of het plafond te bevestigen, zonder consoles. Dit resulteert in zeer snelle en efficiënte plaatsing.

Naast de standaard variant in Sendzimir, zijn de Atkore Vergokan draadgoten nu ook beschikbaar in Zink-Aluminium (ZA): een milieuvriendelijk en corrosiebestendig alternatief voor hot-dip.

WAT ZIJN DE VOORDELEN?

  • Voordeliger dan alternatieven
  • Superieure corrosiebestendigheid
  • Unieke chemische samenstelling: zink+ aluminium
  • Milieuvriendelijk: er wordt minder zink gebruikt in vergelijking met pure zinkbekledingen
  • Esthetisch aantrekkelijk
  • Uitstekende randbescherming door zelfherstellende eigenschappen

WAT ZIJN DE TOEPASSINGEN?

  • Solar constructies
  • Infrastructuur
  • Industrie
  • Alkalische omgevingen
  • Tunnels

ZA-draadgoten worden veel gebruikt bij het monteren van zonnepanelen. De zink aluminium draadgoot is uitermate geschikt voor verwerking buiten en in ruimtes met hoge vochtigheid. Met een beperkt aantal hulpstukken monteer je de perfecte oplossing. Accessoires maak je dus ter plekke zelf. Het in- en uitvoeren van kabels is eenvoudig door het fijne draadpatroon. Dankzij de open structuur zijn de draadgoten eenvoudig te reinigen.

De draadgoten zijn vooraf verzinkt en behandeld met een zink-aluminium coating. Door deze behandeling is deze draadgoot bestand tegen invloeden van bijvoorbeeld zeewater en UV-licht. Deze draadgoot wordt geleverd in lengtes van 3 meter en is verkrijgbaar in verschillende hoogtes. Deze draadgoot kan eenvoudig afgekort worden zonder nabehandeling tegen roesten. De draadgoot is door en door beschermd tegen vocht.

Bij de bouw van de nieuwe gigafabriek van Tesla in Berlijn waren ze in elk geval overtuigd: er ligt zo’n 4km draadgoot op het dak!

Bekijk ons assortiment

atkore vergokan
Testimonials
Projecten

Hulp nodig bij realisatie? Onze specialisten helpen graag!

Downloads

Ja, ik wil op de hoogte blijven en schrijf me in op de nieuwsbrief

Nieuws
Video's

Vind een filiaal

Contact
Wij gebruiken  cookies
Wij gebruiken  cookies  om uw gebruikerservaring te verbeteren.