You are using an outdated browser. Upgrade your browser today to better experience this site.

LOTO redt levens

banner miniature circuit breaker lockouts9

LOCKOUT / TAGOUT (LOTO)

Elektrische gevaren - Vergrendelingssysteem voor stroomonderbrekers

Stroomonderbrekers kunnen gemakkelijk in- en uitgeschakeld worden en dit kan problemen veroorzaken voor medewerkers die aan een machine werken. Elektrische schokken en zware letsels kunnen het gevolg zijn van het vroegtijdig opnieuw inschakelen van een circuit. Om veiliger aan machines te kunnen werken, biedt Brady eenvoudig aan te brengen vergrendelingssystemen voor stroomonderbrekers aan.

Miniatuurvergrendelingssysteem voor stroomonderbrekers

Een veilige en efficiënte methode voor het vergrendelen van de meeste Europese automatische schakelaars.

Het enige miniatuurvergrendelingssysteem dat ZONDER gereedschap kan worden geïnstalleerd. De vergrendeling is immers makkelijk te installeren met behulp van een drukknop

en het systeem met koppelstaaf beschikt over een handig duimwieltje voor een snelle montage. Geschikt voor enkelpolige, meerpolige en roterende onderbrekers. Voor extra veiligheid wordt er aangeraden dit systeem te gebruiken in combinatie met een hangslot.

brady

brady

 

brady

Isolatiepluggen voor D01 & D02 en DII & DIII schroefvergrendelingen

Beveiliging van de schroefbasis tijdens onderhoudsprocessen

Deze 2-in-1 oplossing is geschikt voor twee gangbare schroefdraden dankzij de dubbele schroefdraaddiameters. Met behulp van de vergrendelingssystemen voor schroefvergrendelingen (sluitdoppen) kunnen NEOZED (D01/D02 (E14/E18)) en DIAZED (DII/DIII (E27/E33)) systemen snel en veilig vergrendeld worden.

brady

 

Bekijk ons assortiment

Testimonials
Projecten

Hulp nodig bij realisatie? Onze specialisten helpen graag!

Downloads

Ja, ik wil op de hoogte blijven en schrijf me in op de nieuwsbrief

Nieuws

Vind een filiaal

Contact
Wij gebruiken  cookies
Wij gebruiken  cookies  om uw gebruikerservaring te verbeteren.