You are using an outdated browser. Upgrade your browser today to better experience this site.

StarLed nu ook in IP65 versie!

Wanneer de veiligheid afhangt van de beslissingen die u maakt, zal onze betrouwbare noodverlichting u die gemoedsrust brengen. Eaton biedt met de StarLed reeks, een reeks decentrale LED noodverlichtingsarmaturen voor publieke, commerciële en kantoorgebouwen. Door de uitbreiding met de nieuwe IP65 versie, is StarLed nu ook geschikt voor vochtige en stoffige omgevingen.

 

starled

starled

 

StarLed maakt gebruik van LED-technologie. De lampen hoeven hierdoor minder vaak vervangen te worden en het verlaagt het energieverbruik van de bestaande noodverlichtingsinstallatie. StarLed is schakelbaar in permanente en niet-permanente mode. In netbedrijf heeft StarLed-012  een lumenoutput van 60lm en StarLed-013 een van 100lm. De batterij is eenvoudig te vervangen, wat u tijd en geld bespaart.

StarLed kan eenvoudig gebruikt worden voor zowel vluchtrouteverlichting als -aanduiding. Een breed scala aan accessoires (o.a. inbouwset, plexplaat) maakt het mogelijk de armatuur flexibel te integreren in een gebouw.

BEKIJK AANBOD OP E-SHOP

Testimonials
Projecten

Hulp nodig bij realisatie? Onze specialisten helpen graag!

Downloads

Ja, ik wil op de hoogte blijven en schrijf me in op de nieuwsbrief

Nieuws
Video's

Vind een filiaal

Contact
Wij gebruiken  cookies
Wij gebruiken  cookies  om uw gebruikerservaring te verbeteren.