BEL-LIGHTING - Max TR 230V-GU10/Led-zwart - 756.GU.02
BEL-LIGHTING
KopiërenKopiëren
BEL-LIGHTING - Max TR 230V-GU10/Led-zwart
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Lamptype - LED uitwisselbaar
  • Materiaal behuizing - Aluminium
  • Kleur behuizing - Zwart
  • Beschermingsgraad frontzijde (IP) - IP65
  • Geschikt voor inbouwmontage - nee
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
756.GU.02
Ref leverancier
756.GU.02
Ref commercieel
Lamptype:
LED uitwisselbaar
Materiaal behuizing:
Aluminium
Kleur behuizing:
Zwart
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP65
Geschikt voor inbouwmontage:
nee
Geschikt voor plafondmontage:
ja
Slagvastheid:
IK09
Geschikt voor opbouwmontage:
ja
Lamphouder:
GU10
Geschikt voor pendelophanging:
nee
Spanningstype:
AC
Nominale spanning:
220...240 V
Materiaal afdekking:
Kunststof transparant
Geschikt voor lichtlijnconfiguratie:
Lengte:
60 mm
Oppervlaktebescherming behuizing:
Gelakt
Beschermingsklasse:
I
Lichtuittrede:
Direct (rechtstreeks)
Breedte:
60 mm
Lichtverdeler:
Zonder
Buitendiameter:
60 mm
Geschikt voor aantal lampen:
1
Beschermingsgraad achterzijde (IP):
IP45
Lichtverdeling:
Symmetrisch
Hoogte/diepte:
117 mm
Geschikt voor lampvermogen:
10 W