BTICINO - Overspanningsbeveiliger magic IN=1KA,UN110-230VAC - 5471
BTICINO
KopiërenKopiëren
BTICINO - Overspanningsbeveiliger magic IN=1KA,UN110-230VAC
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale spanning AC - 230 V
  • Nominale belastingstroom - 16 A
  • Montagewijze - Module
  • Spanningsbeveiligingsniveau - 1 kV
  • Max. continuspanning AC - 250 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
5471
Ref leverancier
5471
Ref commercieel
Nominale spanning AC:
230 V
Nominale belastingstroom:
16 A
Montagewijze:
Module
Spanningsbeveiligingsniveau:
1 kV
Max. continuspanning AC:
250 V
Aantal polen:
1
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N):
1 kA
Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE):
2 kA
Met meldcontact:
nee
Testklasse type 3:
nee
Maxi. geleiderdoorsnede stijve draad (een-/meerdradig):
2.5 mm²
Maxi. geleiderdoorsnede soepele draad (fijne geleiders):
2.5 mm²