EATON - Magneetschak. DILK50-10(110V50HZ,120V60HZ), 3-f cond. 50kVAR, 1m, 1v - 294073
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Magneetschak. DILK50-10(110V50HZ,120V60HZ), 3-f cond. 50kVAR, 1m, 1v
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 110 V
  • Nominale stuurspanning Us bij DC - 0 V
  • Type spanning voor bekrachtiging - AC
  • Aantal hulpcontacten als maakcontact - 1
  • Aantal hulpcontacten als verbreekcontact - 0
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
116 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
DILK5010110120
Ref leverancier
294073
Ref commercieel
DILK50-10(110V50HZ,120V60HZ)
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
110 V
Nominale stuurspanning Us bij DC:
0 V
Type spanning voor bekrachtiging:
AC
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nominale stuurspanning Us bij AC 60Hz:
120 V
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Nominaal blindvermogen bij 400V, 50Hz:
50 kvar
Bedrijfsspanning bij AC 50 hz:
230...690 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 hz:
Nominaal blindvermogen bij 400 V, 60 Hz:
50 kvar
Aantal hulpcontacten als wisselcontact:
0
Breedte:
55 mm
Hoogte:
190 mm
Diepte:
147 mm