EATON - Magneetschak. DILM50(230V50/60HZ), 22kW, 0m, 0v - 277838
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Magneetschak. DILM50(230V50/60HZ), 22kW, 0m, 0v
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact - 0
  • Aantal hoofdcontacten als maakcontact - 3
  • Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V - 50 A
  • Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V - 80 A
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 230...230 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
99 Kg CO₂-eq
Leveranciersverklaring
EAN
Ref Cebeo
DILM5023050HZ
Ref leverancier
277838
Ref commercieel
DILM50(230V50/60HZ)
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V:
50 A
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V:
80 A
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
230...230 V
Nominale stuurspanning Us bij DC:
0...0 V
Type spanning voor bekrachtiging:
AC
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
22 kW
Nom. bedrijfsvermogen bij AC-4, 400V:
10 kW
Modulaire uitvoering (DIN-rail):
nee
Nominale stuurspanning Us bij AC 60Hz:
230...230 V
Nom. vermogen NEMA:
29.8 kW
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V:
21 A
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Bedrijfsspanning bij AC 50 hz:
Bedrijfsspanning bij AC 60 hz:
Breedte:
55 mm
Hoogte:
115 mm
Diepte:
132.1 mm
Product Carbon Footprint (CO2):
Leveranciersverklaring
Magneetschak. DILM50(230V50/60HZ), 22kW, 0m, 0v