EATON - Magneetschak.Safety, DILMS50-22(RDC24) (24-27VDC), 22kW, 2m, 2v - 191714
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Magneetschak.Safety, DILMS50-22(RDC24) (24-27VDC), 22kW, 2m, 2v
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact - 0
  • Aantal hoofdcontacten als maakcontact - 3
  • Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V - 50 A
  • Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V - 80 A
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 0 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
120 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
DILMS5022(RDC24)
Ref leverancier
191714
Ref commercieel
DILMS50-22(RDC24)
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V:
50 A
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V:
80 A
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
0 V
Nominale stuurspanning Us bij DC:
24 V
Type spanning voor bekrachtiging:
DC
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
22 kW
Nom. bedrijfsvermogen bij AC-4, 400V:
10 kW
Modulaire uitvoering (DIN-rail):
nee
Nominale stuurspanning Us bij AC 60Hz:
0 V
Nom. vermogen NEMA:
29.8 kW
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V:
21 A
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
2
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Bedrijfsspanning bij AC 50 hz:
Bedrijfsspanning bij AC 60 hz:
Breedte:
55 mm
Hoogte:
115 mm
Diepte:
147 mm
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Magneetschak.Safety, DILMS50-22(RDC24) (24-27VDC), 22kW, 2m, 2v