EATON - Magneetschakelaar DILM32-10(230V50HZ,240V60HZ), 15kW, 1m, 0v, Push-in - 199289
EATON
KopiërenKopiëren
EATON - Magneetschakelaar DILM32-10(230V50HZ,240V60HZ), 15kW, 1m, 0v, Push-in
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact - 0
  • Aantal hoofdcontacten als maakcontact - 3
  • Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V - 32 A
  • Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V - 45 A
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 230 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
120 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
DILM3211230V240VPI
Ref leverancier
199289
Ref commercieel
DILM32-11(230V50HZ,240V60HZ)-PI
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-3, 400 V:
32 A
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-1, 400 V:
45 A
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
230 V
Nominale stuurspanning Us bij DC:
0 V
Type spanning voor bekrachtiging:
AC
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Veerklemaansluiting
Nom. vermogen bij AC-3, 400 V:
15 kW
Nom. bedrijfsvermogen bij AC-4, 400V:
7 kW
Modulaire uitvoering (DIN-rail):
nee
Nominale stuurspanning Us bij AC 60Hz:
240 V
Nom. vermogen NEMA:
0 kW
Nom. bedrijfsstroom Ie bij AC-4, 400 V:
15 A
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Bedrijfsspanning bij AC 50 hz:
24...690 V
Bedrijfsspanning bij AC 60 hz:
Breedte:
45 mm
Hoogte:
85 mm
Diepte:
115 mm
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Magneetschakelaar, toepassing: Magneetschakelaars voor motoren, magneetschakelaars tot 95 A, 3-polig, gebruikscategorie: AC-1: Niet-inductieve of licht inductieve belastingen, weerstand ovens, NAC-3: Normale AC-inductiemotoren: starten, uitschakelen tijdens bedrijf, AC-4: Normale AC-inductiemotoren: starten, tegenstroomremmen, omkeren, tippen, aansluittechniek: Push-in klemmen, opmerkingen: Ook geschikt voor motoren met efficiëntieklasse IE3. Aantal polen: 3-polig, nominale bedrijfsstroom AC-3 380 V 400 V: Ie= 32 A, nominale bedrijfsstroom AC-1 conventionele thermische stroom in vrije lucht, 3-polig, 50 - 60 Hz open bij 40 °C: Ith =Ie= 45 A, in behuizing: Ith = 36 A