FLOS - IN-STRU EVO IND.STRIPE1200WH 48V 27K C90 T-LED CAS. - 03.8111.40ACB
FLOS
KopiërenKopiëren
FLOS - IN-STRU EVO IND.STRIPE1200WH 48V 27K C90 T-LED CAS.
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Kleurtemperatuur - 4000 K
  • Max. systeemvermogen - 1200 W
  • Kleur behuizing - Antraciet
  • Verstelbaarheid - Draaibaar en zwenkbaar
  • Materiaal behuizing - Staal
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
457 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
03.8111.40ACB
Ref leverancier
03.8111.40ACB
Ref commercieel
Kleurtemperatuur:
4000 K
Max. systeemvermogen:
1200 W
Kleur behuizing:
Antraciet
Verstelbaarheid:
Draaibaar en zwenkbaar
Materiaal behuizing:
Staal
Nominale spanning:
220...240 V
Geschikt voor inbouwmontage:
nee
Geschikt voor opbouwmontage:
ja
Geschikt voor plafondmontage:
nee
Geschikt voor wandmontage:
Met bewegingssensor:
Dimbaar DALI:
ja
Met lichtsensor:
Met lichtbron:
Geschikt voor stroomrailmontage:
Dimbaar faseafsnijding:
Lamphouder:
Overig
Geschikt voor pendelophanging:
Geschikt voor klemmontage:
Geschikt voor voetstuk-/vloermontage:
Spanningstype:
AC
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Geschikt voor truss montage (podiumprofiel):
Dimbaar 1-10 V:
Dimbaar 0-10 V:
Dimbaar DALI-2:
Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem:
Materiaal afdekking:
Overig
Type controller:
Elektronische trafo
Dimbaar faseaansnijding:
Geborsteld oppervlak:
Beschermingsklasse:
II
Oppervlaktebescherming:
Met poedercoating
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
Kleurweergave-index:
70-79 (klasse 2A)
Lamptype:
LED uitwisselbaar
Geschikt voor aantal lampen:
1
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Dimbaar DMX:
Dimbaar RF:
Lichtverdeling:
Symmetrisch
Dimbaar Zigbee:
Dimming fabrikantspecifiek:
Reflector:
Hoogglans
Dimbaar DSI:
Dimbaar Touch and Dim:
Dimbaar LineSwitch:
Dimming programmeerbaar:
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Lichtverdeler:
Reflector
Totale harmonische vervorming (THD):
10 %
Dimbaar met push-button:
Slagvastheid:
IK06
Dimbaar Sine Wave Reduction:
Lichtkleur:
Wit
Buitendiameter:
194 mm
Hoogte/diepte:
520 mm
Lichtuittrede:
Direct (rechtstreeks)
Lichtstroom regelbaar:
Aansluitwijze:
Arbeidsfactor:
0.9
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-20...40 °C
Aantal polen:
4
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
2200 lm
Soort bedrading:
Eind-afsluiting
Flikkerende waarde Pst LM:
0.3
Armatuurrendement:
138 lm/W
Kleurtemperatuur regelbaar:
Stroboscoopeffectwaarde SVM:
0.3
Compatible met Apple HomeKit:
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM3
Compatible met Google Assistant:
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Met IFTTT ondersteuning:
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16:
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16:
Compatible met Amazon Alexa:
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
650 °C - 30 s