LEDVANCE - LED MR165036 DIM 6,8W 930 GU5.3 P - 4099854234729
LEDVANCE
KopiërenKopiëren
LEDVANCE - LED MR165036 DIM 6,8W 930 GU5.3 P
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Lampvermogen - 6.8 W
  • Lichtstroom - 621 lm
  • Voet - GU5,3
  • Kleurtemperatuur - 3000 K
  • Nominale spanning - 12 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
58 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
MR1650D930G4
Ref leverancier
Ref commercieel
MR1650D930G4
Lampvermogen:
6.8 W
Lichtstroom:
621 lm
Voet:
GU5,3
Kleurtemperatuur:
3000 K
Nominale spanning:
12 V
Specifieke lichtstroom:
91 lm/W
Lampvorm:
Reflector
Lengte:
44 mm
Stralingshoek:
36 °
Kleurweergave-index:
90-100 (klasse 1A)
Gemiddelde nominale levensduur:
25000 h
Spanningstype:
AC/DC
Materiaal van de gloeilamp:
Glas
Filament lamp:
nee
Uitvoering glas/deksel:
Helder
Lampaanduiding:
MR16
Kleur:
Overig
Effectieve lichtstroom volgens IEC 62612:
621 lm
Arbeidsfactor:
0.7
Nominale stroom:
650 mA
Kleur behuizing:
Overig
Diameter:
50 mm
Lichtsterkte:
800 cd
Dimbaar:
ja
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM6
Met bewegingssensor:
nee
Bediening op afstand mogelijk:
Geschikt voor elektronisch voorschakelapparaat:
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015:
F
Lichtkleur volgens EN 12464-1:
Warm < 3300 K
Geschikt voor magnetisch voorschakelapparaat:
Met afstandsbediening:
Min. aantal schakelcycli:
100000
Dimbaar faseafsnijding:
ja
Compatible met Google Assistant:
Dimbaar faseaansnijding:
Totale harmonische vervorming (THD):
150 %
Gewogen energieverbruik in 1.000 uur:
7 kWh
Compatible met Apple HomeKit:
Dimbaar Touch and Dim:
Dimbaar Zigbee:
Dimbaar Bluetooth:
Compatible met Amazon Alexa:
Dimbaar Wi-Fi:
Fotobiologische veiligheid conform EN 62471:
RG1
Met IFTTT ondersteuning:
Met schemeringsschakelaar:
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Dimbare LED reflectorlampen MR16, natuurlijk daglicht. Productkenmerken: LED-alternatief voor conventionele 12 V lampen. Dimbaar. Lampvoet: GU5.3. Kleurweergave-index Ra: ≥ 90. Lamp gemaakt van glas. Productvoordelen: Snelle, eenvoudige en veilige vervanging zonder herbedrading. Ontwerp, afmetingen en lichtstroom vergelijkbaar met een halogeenlamp. Natuurlijk lichtspectrum met uitstekende kleurweergave van CRI > 90. Sterk gereduceerd blauwaandeel. Verbeterd visueel comfort en verminderde vermoeidheid bij het kijken. Lage onderhoudskosten en kostenbesparingen dankzij lange levensduur. Lage flikkering. Lager energieverbruik dan gloeilampen of halogeenlampen. Toepassingsgebieden: Winkels en tentoonstellingsruimten. Huishoudelijke applicaties. Commerciële toepassingen. Accentverlichting. Alleen buiten te gebruiken in geschikte buitenarmaturen. Veiligheidsadvies: Raak de lamp niet aan als deze kapot is.. Mag niet worden gebruikt als de buitenste ballon defect is..