LEGRAND - WANDLICHT WATERD. OVAAL 75W-GLOEIL.-IP55-VERSTR.KL.L. - 060477
LEGRAND
KopiërenKopiëren
LEGRAND - WANDLICHT WATERD. OVAAL 75W-GLOEIL.-IP55-VERSTR.KL.L.
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Kleurtemperatuur - 2700 K
  • Max. systeemvermogen - 75 W
  • Lamptype - Gloeilamp
  • Materiaal behuizing - Staal
  • Kleur behuizing - Grijs
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
1.330 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
60477
Ref leverancier
060477
Ref commercieel
Kleurtemperatuur:
2700 K
Max. systeemvermogen:
75 W
Lamptype:
Gloeilamp
Materiaal behuizing:
Staal
Kleur behuizing:
Grijs
Met bewegingssensor:
nee
Dimbaar DALI:
nee
Met lichtbron:
Geschikt voor inbouwmontage:
Geschikt voor plafondmontage:
ja
Slagvastheid:
IK04
Geschikt voor opbouwmontage:
ja
Lamphouder:
E27
Geschikt voor pendelophanging:
Dimbaar:
Dimbaar 1-10 V:
Spanningstype:
AC
Nominale spanning:
110...230 V
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Dimbaar faseafsnijding:
Materiaal afdekking:
Glas gestructureerd
Geschikt voor lichtlijnconfiguratie:
Rasteruitvoering:
Zonder
Dimbaar 0-10 V:
Type controller:
Niet noodzakelijk
Dimbaar faseaansnijding:
Geschikt voor noodverlichting:
Stralingshoek:
Extreem breedstralend >80°
Met lichtsensor:
Dimbaar RF:
Lengte:
195 mm
Dimming programmeerbaar:
Beschermingsklasse:
I
Dimbaar Zigbee:
Lichtuittrede:
Direct (rechtstreeks)
Breedte:
120 mm
Dimbaar met push-button:
Dimbaar DSI:
Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1:
Nominale stroom:
326...681 mA
Dimbaar Touch and Dim:
Dimming fabrikantspecifiek:
Lichtverdeler:
Diffuserlens/optiek/paneel
Dimbaar DMX:
Geschikt voor aantal lampen:
1
Lichtverdeling:
Asymmetrisch
Inbouwlengte:
195 mm
Hoogte/diepte:
122 mm
Lichtkleur:
Wit
Geschikt voor lampvermogen:
75 W
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Kleurweergave-index:
90-100 (klasse 1A)
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-10...40 °C
Geschikt voor wandmontage:
Lichtopbrengst bij noodbedrijf:
1025 lm
Met luchtsleuven:
Inbouwhoogte/diepte:
122 mm
Armatuurrendement:
0 lm/W
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
1025 lm
Compatible met Apple HomeKit:
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal toegestaan:
Compatible met Amazon Alexa:
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015:
Niet noodzakelijk
Compatible met Google Assistant:
Met IFTTT ondersteuning:
Lichtsterkte:
0 cd
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Ovaal metalen waterdicht wandlicht voor gloeilamp 75 W - klasse I - IP 55 - IK 04 (IK 08 met beschermrooster) - lamphouder E27 - met kleurloze verstrooier