nVent Eriflex - Grounding stainless steel braid CPIW50-300-20B - 554427B
nVent Eriflex
KopiërenKopiëren
nVent Eriflex - Grounding stainless steel braid CPIW50-300-20B
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal kern - Overig
  • Nominale geleiderdoorsnede - 50 mm²
  • Constructieklasse kern - Klasse 5 = soepel
  • Gevlochten - ja
  • Vorm kern - Vlak
Verpakkingsinfo
  • 50 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
554427B
Ref leverancier
554427B
Ref commercieel
Materiaal kern:
Overig
Nominale geleiderdoorsnede:
50 mm²
Constructieklasse kern:
Klasse 5 = soepel
Gevlochten:
ja
Vorm kern:
Vlak
Lengte:
300 mm
Geleideroppervlakte:
Blank
Met kabelschoenen:
ja
Kabelbreedte circa:
30 mm
Kabelhoogte circa:
3 mm