nVent Eriflex - Ronde litze vertind RTCB15-25 - 557640
nVent Eriflex
KopiërenKopiëren
nVent Eriflex - Ronde litze vertind RTCB15-25
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal kern - Koper
  • Nominale geleiderdoorsnede - 25 mm²
  • Vorm kern - Rond
  • Kabelbreedte circa - 0 mm
  • Kabelhoogte circa - 0 mm
Verpakkingsinfo
  • 25 meter
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
557640
Ref leverancier
557640
Ref commercieel
RTCB15-25
Materiaal kern:
Koper
Nominale geleiderdoorsnede:
25 mm²
Vorm kern:
Rond
Kabelbreedte circa:
0 mm
Kabelhoogte circa:
0 mm
Geleideroppervlakte:
Vertind
Constructieklasse kern:
Klasse 5 = soepel
Buitendiameter circa:
8 mm