OBO BETTERMANN - Verticale kabelladder SLS80C40/1000 - vuurverzinkt - 6013465
OBO BETTERMANN
KopiërenKopiëren
OBO BETTERMANN - Verticale kabelladder SLS80C40/1000 - vuurverzinkt
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Breedte - 1000 mm
  • Lengte - 6000 mm
  • Hoogte - 80 mm
  • Uitvoering zijligger - Strip (vlak profiel)
  • Uitvoeringsvorm sport - Profiel niet-geperforeerd
Verpakkingsinfo
  • 6 meter
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
SLS 80 C40 10 FT
Breedte:
1000 mm
Lengte:
6000 mm
Hoogte:
80 mm
Uitvoering zijligger:
Strip (vlak profiel)
Uitvoeringsvorm sport:
Profiel niet-geperforeerd
Oppervlaktebescherming:
Thermisch verzinkt
Zijperforatie:
ja
Sportafstand hart/hart:
600 mm