OBO BETTERMANN - PVG-C1000S100 PV oplossing in behuizing 1x1 PV-String auf 1 WR-MPP+MC4 1000V DC - 5088554
OBO BETTERMANN
KopiërenKopiëren
OBO BETTERMANN - PVG-C1000S100 PV oplossing in behuizing 1x1 PV-String auf 1 WR-MPP+MC4 1000V DC
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Breedte - 190 mm
  • String beveiliging - Zonder
  • Hoogte - 150 mm
  • Diepte - 94 mm
  • Maximale ingangsspanning DC - 1000 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
PVG-C1000S100
Breedte:
190 mm
String beveiliging:
Zonder
Hoogte:
150 mm
Diepte:
94 mm
Maximale ingangsspanning DC:
1000 V
Materiaal:
Kunststof
Beschermingsgraad (IP):
IP66
Slagvastheid:
IK05
Testklasse type 1:
nee
Testklasse type 2:
ja
Monitoring functie:
Nee
Gebruikstemperatuur:
-5...60 °C
Max. uitgangsstroom:
30 A
Kleur:
Grijs
Maximale ingangsstroom per string:
30 A
Aantal leidinginvoeringen:
4
Type invoer:
Overig
Met aardingspunten:
ja
Voorzien van lastscheider:
Photovoltaikoplossing 1x1 PV-String auf 1 WR-MPP+MC4 1000V DC lichtgrijs RAL 7035