OBO BETTERMANN - VF24-AC/DC 24V AC - 5097607
OBO BETTERMANN
KopiërenKopiëren
OBO BETTERMANN - VF24-AC/DC 24V AC
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale spanning AC - 24 V
  • Nominale spanning DC - 24 V
  • Nominale belastingstroom - 20 A
  • Montagewijze - DIN rail 35mm
  • Spanningsbeveiligingsniveau - 0.13 kV
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
VF24-AC/DC
Nominale spanning AC:
24 V
Nominale spanning DC:
24 V
Nominale belastingstroom:
20 A
Montagewijze:
DIN rail 35mm
Spanningsbeveiligingsniveau:
0.13 kV
Max. continuspanning AC:
34 V
Aantal polen:
2
Max. continuspanning DC:
46 V
Nom. ontladingsstootstroom (8/20) (L-N):
0.7 kA
Totale ontladingsstootstroom (8/20) (L+N-PE):
2 kA
Veiligheidsniveau L-N:
0.13 kV
Veiligheidsniveau l-pe/n-pe:
1.4 kV
Met meldcontact:
nee
Testklasse type 3:
ja
Maxi. geleiderdoorsnede stijve draad (een-/meerdradig):
2.5 mm²
Maxi. geleiderdoorsnede soepele draad (fijne geleiders):
2.5 mm²
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Signalering op apparaat:
Optisch
Met ontstoorfilter:
nee
Bliksembarrière voor AC en DC 24V AC