OPPLE - LEDLinear-Java L580 10W-830/840-WH - 521028003000
OPPLE
KopiërenKopiëren
OPPLE - LEDLinear-Java L580 10W-830/840-WH
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Kleurtemperatuur - 3000...4000 K
  • Max. systeemvermogen - 10 W
  • Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C - 50000 h
  • Lamptype - LED niet uitwisselbaar
  • Materiaal behuizing - Kunststof
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
173 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Kleurtemperatuur:
3000...4000 K
Max. systeemvermogen:
10 W
Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C:
50000 h
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Materiaal behuizing:
Kunststof
Kleur behuizing:
Wit
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
IP20
Geschikt voor klemmontage:
nee
Met bevestigingsmateriaal:
ja
Met bewegingssensor:
nee
Dimbaar DALI:
Met lichtbron:
ja
Geschikt voor inbouwmontage:
Geschikt voor plafondmontage:
Slagvastheid:
IK02
Geschikt voor opbouwmontage:
Aansluitwijze:
Insteekbare connector voor domotica
Geschikt voor pendelophanging:
Dimbaar:
Dimbaar 1-10 V:
Spanningstype:
AC
Nominale spanning:
220...240 V
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Dimbaar faseafsnijding:
Materiaal afdekking:
Kunststof opaal
Geschikt voor lichtlijnconfiguratie:
Rasteruitvoering:
Zonder
Dimbaar DALI-2:
Dimbaar 0-10 V:
Type controller:
LED besturingsapparatuur stroomgestuurd
Dimbaar faseaansnijding:
Geschikt voor noodverlichting:
Stralingshoek:
Extreem breedstralend >80°
Met lichtsensor:
Dimbaar RF:
Lengte:
580 mm
Bevattend product volgens 2019/2020/EU:
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
Dimming programmeerbaar:
Beschermingsklasse:
I
Dimbaar Zigbee:
Lichtuittrede:
Direct (rechtstreeks)
Breedte:
72 mm
Dimbaar met push-button:
Dimbaar DSI:
Nominale stroom:
60 mA
Dimbaar Touch and Dim:
Dimming fabrikantspecifiek:
Lichtverdeler:
Diffuserlens/optiek/paneel
Dimbaar DMX:
Beschermingsgraad achterzijde (IP):
IP20
Lichtverdeling:
Symmetrisch
Hoogte/diepte:
66 mm
Soort bedrading:
Eind-afsluiting
Max. aantal armaturen per miniatuurstroomonderbreker C10 (MCB):
Lichtkleur:
Wit
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Kleurweergave-index:
80-89 (klasse 1B)
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-10...45 °C
Geschikt voor wandmontage:
Noodstroomvoorzieningssysteem:
Zonder
Bediening via Bluetooth:
Met luchtsleuven:
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM6
Noodfunctiebewakingssysteem:
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16:
Met schakelaar:
Met aanwezigheidsmelder:
Lichtstroom regelbaar:
Armatuurrendement:
130 lm/W
Arbeidsfactor:
0.9
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16:
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
1200 lm
Compatible met Apple HomeKit:
Constante lichtstroom regeling:
Stralingshoek regelbaar:
Fotobiologische veiligheid conform EN 62471:
RG0
Compatible met Amazon Alexa:
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015:
C
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
750 °C - 30 s