RZB - Ombouwkit Flat Slim AC-LED/21W-3000K,3pol,m.Abd - E90-6707.000
RZB
KopiërenKopiëren
RZB - Ombouwkit Flat Slim AC-LED/21W-3000K,3pol,m.Abd
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Lampvermogen - 21...21 W
  • Spanningstype - AC
  • Lichtkleur volgens EN 12464-1 - Warm < 3300 K
  • Kleurtemperatuur - 3000...3000 K
  • Bedrijfsspanning - 220...240 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
E90-6707.000
Ref leverancier
E90-6707.000
Ref commercieel
Lampvermogen:
21...21 W
Spanningstype:
AC
Lichtkleur volgens EN 12464-1:
Warm < 3300 K
Kleurtemperatuur:
3000...3000 K
Bedrijfsspanning:
220...240 V
Lampspanning:
220...240 V
Vorm:
Rond
Externe driver benodigd:
nee
Geschikt voor constante stroom:
nee
Aantal led's:
1
Kleur:
Wit
Geschikt voor constante spanning:
Diameter:
240 mm
Beschermingsgraad (IP):
IP20
Hoogte:
22 mm
Geschikt voor algemene verlichting:
ja
Geschikt voor verkeerslicht:
Geschikt voor mobiel verkeerslicht:
Geschikt voor railverkeer:
Geschikt voor matrixsignalering:
Gemiddelde nominale levensduur:
50000 h
Fotobiologische veiligheid conform EN 62471:
RG1
Compatible met Apple HomeKit:
Compatible met Google Assistant:
Compatible met Amazon Alexa:
Met IFTTT ondersteuning:
Energie-efficiëntieklasse volgens EU regelgeving 2019/2015:
E
Ombouwkit, LED LED D 240 H 22 kleur: klar 220 - 240 V / 21 W / 3000K