RZB - LIGHTSTREAMmini,31W,4600lm,740,zilver,on/offStralers,L395B166H49,nood-1150lm - 672847.004.1
RZB
KopiërenKopiëren
RZB - LIGHTSTREAMmini,31W,4600lm,740,zilver,on/offStralers,L395B166H49,nood-1150lm
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Beschermingsgraad (IP) - IP66
  • Montagewijze - Ketting
  • Max. systeemvermogen - 31 W
  • Functie - Vluchtwegverlichting
  • Incl. pictogram - nee
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
47 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Beschermingsgraad (IP):
IP66
Montagewijze:
Ketting
Max. systeemvermogen:
31 W
Functie:
Vluchtwegverlichting
Incl. pictogram:
nee
Kleurtemperatuur:
4000 K
Lichtstroom in standby modus:
1150 lm
Noodfunctiebewakingssysteem:
Overig
Noodstroomvoorzieningssysteem:
Centraal (centrale batterij)
Slagvastheid:
IK06
Kleur behuizing:
Zilver
Met lichtbron:
ja
Nominale spanning:
220...240 V
Spanningstype:
AC/DC
Met afstandsbediening:
nee
Met afstandsschakelaaraansluiting:
Lamphouder:
Zonder
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Beschermingsklasse:
I
Type controller:
LED besturingsapparatuur stroomgestuurd
Geschikt voor aantal lampen:
2
Breedte:
166 mm
Lengte:
395 mm
Aantal verlichtingskoppen:
1
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Hoogte/diepte:
49 mm
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
ja
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16:
Constante lichtstroom regeling:
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16:
Aansluitwijze:
Niet voorgemonteerde aansluitkabel
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Aantal polen:
3
Soort bedrading:
Eind-afsluiting
Arbeidsfactor:
0.99
Geleiderdoorsnede:
2.5 mm²