RZB - TRIXYround,14-22W,1600-2600lm,830,840,zilver,on/off,D300H25HEL25,113° - 901718.004
RZB
KopiërenKopiëren
RZB - TRIXYround,14-22W,1600-2600lm,830,840,zilver,on/off,D300H25HEL25,113°
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Kleurtemperatuur - 3000...4000 K
  • Max. systeemvermogen - 22 W
  • Stralingshoek - Extreem breedstralend >80°
  • Kleur behuizing - Zilver
  • Inbouwdiameter - 120 mm
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
706 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Kleurtemperatuur:
3000...4000 K
Max. systeemvermogen:
22 W
Stralingshoek:
Extreem breedstralend >80°
Kleur behuizing:
Zilver
Inbouwdiameter:
120 mm
Verstelbaarheid:
Niet verstelbaar
Materiaal behuizing:
Aluminium
Nominale spanning:
220...240 V
Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C:
40000 h
Geschikt voor inbouwmontage:
ja
Geschikt voor opbouwmontage:
ja
Geschikt voor plafondmontage:
Geschikt voor wandmontage:
Met bewegingssensor:
nee
Dimbaar DALI:
nee
Met lichtsensor:
Met lichtbron:
Geschikt voor stroomrailmontage:
Dimbaar faseafsnijding:
Lamphouder:
Zonder
Geschikt voor pendelophanging:
Geschikt voor klemmontage:
Geschikt voor voetstuk-/vloermontage:
Spanningstype:
AC
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Geschikt voor truss montage (podiumprofiel):
Dimbaar 1-10 V:
Dimbaar 0-10 V:
Dimbaar DALI-2:
Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem:
Materiaal afdekking:
Kunststof opaal
Type controller:
LED besturingsapparatuur stroomgestuurd
Dimbaar faseaansnijding:
Geborsteld oppervlak:
Beschermingsklasse:
II
Oppervlaktebescherming:
Onbehandeld
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
Kleurweergave-index:
80-89 (klasse 1B)
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Geschikt voor aantal lampen:
1
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Dimbaar DMX:
Dimbaar RF:
Lichtverdeling:
Symmetrisch
Dimbaar Zigbee:
Dimming fabrikantspecifiek:
Reflector:
Zonder
Dimbaar DSI:
Dimbaar Touch and Dim:
Dimbaar LineSwitch:
Dimming programmeerbaar:
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Lichtverdeler:
Overig
Totale harmonische vervorming (THD):
0 %
Dimbaar met push-button:
Slagvastheid:
IK03
Geschikt voor lampvermogen:
14...22 W
Dimbaar Sine Wave Reduction:
Lichtkleur:
Wit
Buitendiameter:
300 mm
Hoogte/diepte:
25 mm
Lichtuittrede:
Direct (rechtstreeks)
Beschermingsgraad (NEMA):
Overig
Stralingshoek regelbaar:
Lichtstroom regelbaar:
Standen
Aansluitwijze:
Steekklem
Constante lichtstroom regeling:
Arbeidsfactor:
0.9
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-20...40 °C
Aantal polen:
2
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
3000 lm
Soort bedrading:
Geschikt voor doorgangsbedrading
Armatuurrendement:
125 lm/W
Verblindingsbegrenzing (UGR):
24.8
Kleurtemperatuur regelbaar:
Standen
Geleiderdoorsnede:
1.5 mm²
Nominale stroom:
58...64 mA
Compatible met Apple HomeKit:
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM4
Compatible met Google Assistant:
Verlichtingsarmatuur Brandwerendheid "D":
Met IFTTT ondersteuning:
Inbouwhoogte:
82 mm
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015:
F
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar B16:
Max. aantal armaturen per leidingbeveiligingsschakelaar C16:
Compatible met Amazon Alexa:
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
650 °C - 30 s
Fotobiologische veiligheid conform EN 62471:
RG1
Geschikt voor beeldschermwerkplaats volgens EN 12464-1:
Afdekking armatuur met thermisch isolatiemateriaal toegestaan:
Bediening via Bluetooth:
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Superplatte ronde downlight, geschikt voor in- en opbouwmontage. Behuizing van uv-bestendig polycarbonaat. Perfecte warmtehuishouding door middel van een koellichaam van aluminium. Diffuser helder kunststof (PMMA) met opalen reflectorfolie. Zijdelingse lichtuitstraling (RZB SIDELITE® technologie) voor meer dan gemiddelde homogene lichtsterkte verdeling. MultiColour: Met schakelelement aan de achterkant kleurtemperatuur 3000 K of 4000 K individueel instelbaar Af fabriek ingesteld op 4000 K. MultiLumen: Instelbaarheid van de lichtstroom in 3 niveaus. Af fabriek ingesteld op de hoogste lichtstroom. MultiCutOut: met de verstelbare veerbevestiging kunnen verschillende plafondopeningen individueel worden ingesteld. Geschikt voor plafondopeningen van ø >120 tot 260 mm. Geschikt voor plafond inbouw montage en opbouw montage aan plafond en wand. Geschikt voor doorvoerbedrading. Converter ingebouwd.