SIEMENS - CONTACTOR, AC-6B, 50KVAR/400V, 2NC, AC(50-60HZ)//DC OPERATION 175 TO 280V AC/DC, - 3RT26361NP35
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - CONTACTOR, AC-6B, 50KVAR/400V, 2NC, AC(50-60HZ)//DC OPERATION 175 TO 280V AC/DC,
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 175...280 V
  • Nominale stuurspanning Us bij DC - 175...280 V
  • Type spanning voor bekrachtiging - AC/DC
  • Aantal hulpcontacten als maakcontact - 0
  • Aantal hulpcontacten als verbreekcontact - 2
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
106 Kg CO₂-eq
Leveranciersverklaring
EAN
Ref Cebeo
3RT26361NP35
Ref leverancier
3RT26361NP35
Ref commercieel
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
175...280 V
Nominale stuurspanning Us bij DC:
175...280 V
Type spanning voor bekrachtiging:
AC/DC
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nominale stuurspanning Us bij AC 60Hz:
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Nominaal blindvermogen bij 400V, 50Hz:
50 kvar
Product Carbon Footprint (CO2):
Leveranciersverklaring
CONTACTOR, AC-6B, 50KVAR/400V, 2NC, AC(50-60HZ)//DC OPERATION 175 TO 280V AC/DC, 3P., SIZE S2 SCREW TERMINAL