SIEMENS - CONTACTOR, AC-6B, 20KVAR/400V, 1NO+2NC, 230 V AC 50HZ 3-POLE, SIZE S0 SCREW TERM - 3RT26261AP05
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - CONTACTOR, AC-6B, 20KVAR/400V, 1NO+2NC, 230 V AC 50HZ 3-POLE, SIZE S0 SCREW TERM
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 230 V
  • Nominale stuurspanning Us bij DC - 0 V
  • Type spanning voor bekrachtiging - AC
  • Aantal hulpcontacten als maakcontact - 1
  • Aantal hulpcontacten als verbreekcontact - 2
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
106 Kg CO₂-eq
Leveranciersverklaring
EAN
Ref Cebeo
3RT26261AP05
Ref leverancier
3RT26261AP05
Ref commercieel
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
230 V
Nominale stuurspanning Us bij DC:
0 V
Type spanning voor bekrachtiging:
AC
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Nominaal blindvermogen bij 400V, 50Hz:
20 kvar
Product Carbon Footprint (CO2):
Leveranciersverklaring
CONTACTOR, AC-6B, 20KVAR/400V, 1NO+2NC, 230 V AC 50HZ 3-POLE, SIZE S0 SCREW TERMINAL