SIEMENS - CONTACTOR, AC-6B, 75KVAR/400V, 2NC, 24V AC, 50/60HZ, 3-POLE, SIZE S2 SCREW TERMI - 3RT26371AB05
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - CONTACTOR, AC-6B, 75KVAR/400V, 2NC, 24V AC, 50/60HZ, 3-POLE, SIZE S2 SCREW TERMI
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 24 V
  • Type spanning voor bekrachtiging - AC
  • Aantal hulpcontacten als maakcontact - 0
  • Aantal hulpcontacten als verbreekcontact - 2
  • Aansluitwijze hoofdstroomcircuit - Schroefaansluiting
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
106 Kg CO₂-eq
Leveranciersverklaring
EAN
Ref Cebeo
3RT26371AB05
Ref leverancier
3RT26371AB05
Ref commercieel
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
24 V
Type spanning voor bekrachtiging:
AC
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
0
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Nominaal blindvermogen bij 400V, 50Hz:
75 kvar
Product Carbon Footprint (CO2):
Leveranciersverklaring
CONTACTOR, AC-6B, 75KVAR/400V, 2NC, 24V AC, 50/60HZ, 3-POLE, SIZE S2 SCREW TERMINAL