SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - CONTACTOR, AC-6B, 25KVAR/400V, 1NO+2NC, AC(50-60HZ)/DC-ACTU. 95-130V AC/DC, 3-PO
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz - 95...130 V
  • Nominale stuurspanning Us bij DC - 95...130 V
  • Type spanning voor bekrachtiging - AC/DC
  • Aantal hulpcontacten als maakcontact - 1
  • Aantal hulpcontacten als verbreekcontact - 2
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
106 Kg CO₂-eq
Leveranciersverklaring
EAN
Ref Cebeo
3RT26271NF35
Ref leverancier
3RT26271NF35
Ref commercieel
Nominale stuurspanning Us bij AC 50Hz:
95...130 V
Nominale stuurspanning Us bij DC:
95...130 V
Type spanning voor bekrachtiging:
AC/DC
Aantal hulpcontacten als maakcontact:
1
Aantal hulpcontacten als verbreekcontact:
Nominale stuurspanning Us bij AC 60Hz:
Aansluitwijze hoofdstroomcircuit:
Schroefaansluiting
Aantal hoofdcontacten als maakcontact:
3
Aantal hoofdcontacten als verbreekcontact:
Nominaal blindvermogen bij 400V, 50Hz: