SIEMENS - VFL41.150 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN150, kvs 1600, afsluitend - S55235-V155
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFL41.150 - Vlinderklep, flens, PN 6/10/16, DN150, kvs 1600, afsluitend
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 150
  • Doorlaat - 150 mm
  • Bouwlengte - 56 mm
  • Drukniveau artikel - PN 10
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.03 bar
Ref Cebeo
S55235V155
Ref leverancier
S55235-V155
Ref commercieel
VFL41.150
Nominale diameter:
150
Doorlaat:
150 mm
Bouwlengte:
56 mm
Drukniveau artikel:
PN 10
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.03 bar
Druktrap klasse flens:
PN 10
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
440 mm
150 mm
Lengte aansluiting 1:
56 mm
Lengte aansluiting 2:
56 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
56 mm
Kvs-waarde:
1600
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
16 bar