SIEMENS - VFL41.200 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN200, kvs 4000, afsluitend - S55235-V156
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFL41.200 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN200, kvs 4000, afsluitend
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 200
  • Doorlaat - 200 mm
  • Bouwlengte - 60 mm
  • Drukniveau artikel - PN 16
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.03 bar
Ref Cebeo
S55235V156
Ref leverancier
S55235-V156
Ref commercieel
VFL41.200
Nominale diameter:
200
Doorlaat:
200 mm
Bouwlengte:
60 mm
Drukniveau artikel:
PN 16
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.03 bar
Druktrap klasse flens:
PN 16
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
471 mm
200 mm
Lengte aansluiting 1:
60 mm
Lengte aansluiting 2:
60 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
60 mm
Kvs-waarde:
4000
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
10 bar