SIEMENS - VFL41.250 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN250, kvs 4550, afsluitend - S55235-V157
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFL41.250 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN250, kvs 4550, afsluitend
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 250
  • Doorlaat - 250 mm
  • Bouwlengte - 68 mm
  • Drukniveau artikel - PN 16
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.03 bar
Ref Cebeo
S55235V157
Ref leverancier
S55235-V157
Ref commercieel
VFL41.250
Nominale diameter:
250
Doorlaat:
250 mm
Bouwlengte:
68 mm
Drukniveau artikel:
PN 16
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.03 bar
Druktrap klasse flens:
PN 16
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Oppervlaktebescherming:
Untreated
Diameter handwiel:
250 mm
Bedieningshoogte:
524 mm
250 mm
Lengte aansluiting 1:
68 mm
Lengte aansluiting 2:
68 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
68 mm
Kvs-waarde:
4550
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
10 bar