SIEMENS - VFL41.450 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN450, kvs 18500, afsluitend - S55235-V165
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFL41.450 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN450, kvs 18500, afsluitend
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 450
  • Doorlaat - 450 mm
  • Bouwlengte - 114 mm
  • Drukniveau artikel - PN 16
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.03 bar
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
S55235V165
Ref leverancier
S55235-V165
Ref commercieel
VFL41.450
Nominale diameter:
450
Doorlaat:
450 mm
Bouwlengte:
114 mm
Drukniveau artikel:
PN 16
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.03 bar
Materiaal behuizing:
nodulair gietijzer EN-GJS-400-18-LT
Aansluitingen:
Flange (Lug)
Druktrap klasse flens:
PN 16
Kwaliteitsklasse materiaal Vlinderklepblad:
Stainless steel 304 (1.4301)
Bediening:
electromotive
Materiaal klepblad:
Overig
Afdichting:
Overig
Klepblad bekleed:
nee
Kwaliteitsklasse:
Kwaliteitsklasse materiaal spindel:
Stainless steel 304 (1.4301)
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Oppervlaktebescherming:
Untreated
Klepontwerp:
Centric
Bedieningshoogte:
704 mm
Standaard:
EN ISO 5211
Hoek van de afsluiter:
90° °
Materiaal spindel:
Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen:
450 mm
Lengte aansluiting 1:
114 mm
Hoek van de spindel:
90° °
FM keur:
nee
Materiaal spindelafdichting primair:
Lengte aansluiting 2:
114 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
114 mm
Kvs-waarde:
18500
Voering huis:
None
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
0.03 bar