SIEMENS - VFL41.500 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN500, kvs 24000, afsluitend - S55235-V166
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFL41.500 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN500, kvs 24000, afsluitend
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 500
  • Doorlaat - 500 mm
  • Bouwlengte - 127 mm
  • Drukniveau artikel - PN 16
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.03 bar
Ref Cebeo
S55235V166
Ref leverancier
S55235-V166
Ref commercieel
VFL41.500
Nominale diameter:
500
Doorlaat:
500 mm
Bouwlengte:
127 mm
Drukniveau artikel:
PN 16
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.03 bar
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
762 mm
500 mm
Lengte aansluiting 1:
127 mm
Lengte aansluiting 2:
127 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
127 mm
Kvs-waarde:
24000
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
0.03 bar