SIEMENS - VFL41.600 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN600, kvs 31000, afsluitend - S55235-V167
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFL41.600 - Vlinderklep, flens, PN 16, DN600, kvs 31000, afsluitend
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 600
  • Doorlaat - 600 mm
  • Bouwlengte - 154 mm
  • Drukniveau artikel - PN 16
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 0.03 bar
Ref Cebeo
S55235V167
Ref leverancier
S55235-V167
Ref commercieel
VFL41.600
Nominale diameter:
600
Doorlaat:
600 mm
Bouwlengte:
154 mm
Drukniveau artikel:
PN 16
Maximaal drukverschil bij 20°C:
0.03 bar
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
844 mm
600 mm
Lengte aansluiting 1:
154 mm
Lengte aansluiting 2:
154 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
154 mm
Kvs-waarde:
31000
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
0.03 bar