SIEMENS - VFW41.125U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN125, kvs 820 - S55235-V173
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFW41.125U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN125, kvs 820
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 125
  • Doorlaat - 125 mm
  • Bouwlengte - 58 mm
  • Drukniveau artikel - PN 6
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 3 bar
Ref Cebeo
S55235V173
Ref leverancier
S55235-V173
Ref commercieel
VFW41.125U
Nominale diameter:
125
Doorlaat:
125 mm
Bouwlengte:
58 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
3 bar
Materiaal klepblad:
Stainless steel
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Bedieningshoogte:
355 mm
Standaard:
DIN EN 558
Materiaal spindel:
Stainless steel
Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen:
125 mm
Lengte aansluiting 1:
58 mm
Lengte aansluiting 2:
58 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
58 mm
Kvs-waarde:
820
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
3 bar