SIEMENS - VFW41.40U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN40, kvs 40 - S55235-V168
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VFW41.40U - Smoorklep, flens, PN 10/16, DN40, kvs 40
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter - 40
  • Doorlaat - 40 mm
  • Bouwlengte - 35 mm
  • Drukniveau artikel - PN 6
  • Maximaal drukverschil bij 20°C - 5 bar
Ref Cebeo
S55235V168
Ref leverancier
S55235-V168
Ref commercieel
VFW41.40U
Nominale diameter:
40
Doorlaat:
40 mm
Bouwlengte:
35 mm
Drukniveau artikel:
PN 6
Maximaal drukverschil bij 20°C:
5 bar
Materiaal klepblad:
Stainless steel
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-20...120 °C
Oppervlaktebescherming:
Untreated
Diameter handwiel:
195 mm
Bedieningshoogte:
275 mm
Standaard:
DIN EN 558
Materiaal spindel:
Stainless steel
Uitwendige buisdiameter alle aansluitingen:
40 mm
Lengte aansluiting 1:
35 mm
Lengte aansluiting 2:
35 mm
Fire-safe:
Lengte bediening:
35 mm
Kvs-waarde:
40
Maximaal drukverschil als eindafsluiter:
5 bar