SIEMENS - VVF32.80-100 - Doorstroomregelafsluiter, flens,PN10, DN80, kvs 100 - S55202-V109
SIEMENS
KopiërenKopiëren
SIEMENS - VVF32.80-100 - Doorstroomregelafsluiter, flens,PN10, DN80, kvs 100
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Nominale diameter aansluiting 1 - 80
  • Aansluiting 1 - Flange
  • Materiaal behuizing - gietijzer EN-GJL-250
  • Drukniveau artikel - PN 10
  • Oppervlaktebescherming - Overig
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
S55202V109
Ref leverancier
S55202-V109
Ref commercieel
VVF32.80-100
Nominale diameter aansluiting 1:
80
Aansluiting 1:
Flange
Materiaal behuizing:
gietijzer EN-GJL-250
Drukniveau artikel:
PN 10
Oppervlaktebescherming:
Overig
Kwaliteitsklasse:
gietijzer EN-GJL-250
Met koppelingsaansluiting 1:
Flange
Aansluiting 2:
Uitwendige buisdiameter aansluiting 1:
80 mm
Nominale diameter aansluiting 2:
80
Druktrap klasse flens:
PN 10
Kvs-waarde:
100
Met koppelingsaansluiting 2:
Uitwendige buisdiameter aansluiting 2:
80 mm
Maximaal drukverschil in geopende toestand:
4 bar
Automatische debietregeling:
nee
Met debietmeetnippel:
nee
Lekverlies van de kvs-waarde:
0.02 %
Grondkenmerk:
Linear
Geschikt voor verwarmen:
Heating
Geschikt voor tapwater:
Lengte aansluiting 1:
155 mm
Geschikt voor koelen:
Cooling
Instelratio (Svo):
100:1 %
Lengte aansluiting 2:
155 mm
Hoogte as:
171.5 mm
Slaglengte:
20 mm
Geschikt voor proceswater:
Werkende lengte aansluiting 1:
155 mm
Werkende lengte aansluiting 2:
155 mm
Mediumtemperatuur (continu bedrijf):
-10...150 °C