SOLER EN PALAU - Ventilator in-line TD-160/100 ECOWATT - 90-260V 50/60Hz - RE - 5211685200
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal behuizing - Kunststof
  • Luchthoeveelheid onbelast - 182 m³/h
  • 2 toeren motor - nee
  • Beschermingsgraad (IP) - IP44
  • Aansluitspanning - 230 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
1.018 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
TD160100EC0WATT
Ref leverancier
Ref commercieel
TD-160/100 ECOWATT (90-260V 50/60Hz
Materiaal behuizing:
Kunststof
Luchthoeveelheid onbelast:
182 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP44
Aansluitspanning:
230 V
Maximale luchttemperatuur:
60 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
ja
Met thermische beveiliging:
ja
Gelijkstroommotor:
Geschikt voor regeling met transfo:
nee
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
97 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
Opgenomen vermogen:
0.01 kW
Diameter van de behuizing:
137.5 mm
Aansluiting:
Steekeind
Indirecte aandrijving:
Lengte:
232 mm
Poolomschakelbaar:
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Kanaalventilator TD-160/100 ECOWATT RE
Ventilator in-line ECOWATT - 2650tpm - 10W - 190m³/u - Ø100mm