SOLER EN PALAU - Kanaalventilator TD-2000/315 ECOWATT (230V50/60HZ) VE - 5211310000
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal behuizing - Staal
  • Luchthoeveelheid onbelast - 1742 m³/h
  • 2 toeren motor - nee
  • Beschermingsgraad (IP) - IP44
  • Aansluitspanning - 230 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
6.939 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
TD2000315EC0WATT
Ref leverancier
Ref commercieel
TD-2000/315 ECOWATT (230V50/60HZ)VE
Materiaal behuizing:
Staal
Luchthoeveelheid onbelast:
1742 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP44
Aansluitspanning:
230 V
Maximale luchttemperatuur:
40 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
ja
Met thermische beveiliging:
ja
Gelijkstroommotor:
Geschikt voor regeling met transfo:
nee
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
312 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
Opgenomen vermogen:
0.262 kW
Diameter van de behuizing:
336 mm
Aansluiting:
Steekeind
Indirecte aandrijving:
Lengte:
450 mm