SOLER EN PALAU - Ventilator in-line TD-4000/355 MIXVENT - 230V 50/60Hz - N8 - 5211015200
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal behuizing - Staal
  • Luchthoeveelheid onbelast - 3747 m³/h
  • 2 toeren motor - nee
  • Beschermingsgraad (IP) - IP54
  • Aansluitspanning - 230 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
TD4000355230V50
Ref leverancier
Ref commercieel
TD-4000/355 (230V50/60HZ) N8
Materiaal behuizing:
Staal
Luchthoeveelheid onbelast:
3747 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP54
Aansluitspanning:
230 V
Maximale luchttemperatuur:
40 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
ja
Met thermische beveiliging:
ja
Gelijkstroommotor:
nee
Geschikt voor regeling met transfo:
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
354 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
Opgenomen vermogen:
0.41 kW
Diameter van de behuizing:
426 mm
Aansluiting:
Steekeind
Indirecte aandrijving:
Lengte:
474 mm