SOLER EN PALAU - Ventilator in-line TD-800/200 MIXVENT - 230V 50/60Hz - timer ingebouwd - N8 - 5211327100
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal behuizing - Kunststof
  • Luchthoeveelheid onbelast - 1040 m³/h
  • 2 toeren motor - nee
  • Beschermingsgraad (IP) - IP44
  • Aansluitspanning - 230 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
5.726 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
TD800200T230V50
Ref leverancier
Ref commercieel
TD-800/200 T (230V50-60HZ) N8
Materiaal behuizing:
Kunststof
Luchthoeveelheid onbelast:
1040 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP44
Aansluitspanning:
230 V
Maximale luchttemperatuur:
60 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
nee
Met thermische beveiliging:
ja
Gelijkstroommotor:
Geschikt voor regeling met transfo:
ja
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
198 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
Opgenomen vermogen:
0.12 kW
Diameter van de behuizing:
217 mm
Aansluiting:
Flens
Indirecte aandrijving:
Lengte:
302 mm
Poolomschakelbaar:
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
TD-800/200 T (230V50-60HZ) N8
Kanaalventilator TD-800/200 T N8
Ventilator in-line MIXVENT - 2500tpm - 120W - 1100m³/u - Ø200mm - timer