SOLER EN PALAU - Buisventilator - TCBT/2-250/H - 230-400V 50/60Hz - VE - 0,12kW - 0,3A - 5705080000
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal behuizing - Staal
  • Luchthoeveelheid onbelast - 1726 m³/h
  • 2 toeren motor - nee
  • Beschermingsgraad (IP) - IP54
  • Aansluitspanning - 400 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
6.939 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
TCBT/2-250/H3
Ref leverancier
Ref commercieel
TCBT/2-250/H-B 230/400V50/60HZ VE
Materiaal behuizing:
Staal
Luchthoeveelheid onbelast:
1726 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP54
Aansluitspanning:
400 V
Maximale luchttemperatuur:
40 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
nee
Met thermische beveiliging:
ja
Gelijkstroommotor:
Geschikt voor regeling met transfo:
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
254 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
ja
Opgenomen vermogen:
0.11 kW
Diameter van de behuizing:
327 mm
Aansluiting:
Flens
Indirecte aandrijving:
Lengte:
170 mm
Poolomschakelbaar:
Product Carbon Footprint (CO2):
Sonepar-schatting
Buisventilator - TCBT/2-250/H - 230-400V 50/60Hz - VE - 0,12kW - 0,3A