SOLER EN PALAU - Buisventilator - TCBT/4-500/H-B - 230-400V 50Hz - V3 - 0,65kW - 2,6A - 5603999700
SOLER EN PALAU
KopiërenKopiëren
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Materiaal behuizing - Staal
  • Luchthoeveelheid onbelast - 7590 m³/h
  • 2 toeren motor - nee
  • Beschermingsgraad (IP) - IP65
  • Aansluitspanning - 400 V
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
TCBT4500H3X2304
Ref leverancier
Ref commercieel
TCBT/4-500/H-B (230/400V50HZ) V5
Materiaal behuizing:
Staal
Luchthoeveelheid onbelast:
7590 m³/h
2 toeren motor:
nee
Beschermingsgraad (IP):
IP65
Aansluitspanning:
400 V
Maximale luchttemperatuur:
70 °C
Geschikt voor elektronische besturing:
nee
Met thermische beveiliging:
ja
Gelijkstroommotor:
Geschikt voor regeling met transfo:
ja
Elektrische aansluiting:
Aansluitklemmen
Geschikt voor zwakstroomregeling:
Kanaaldiameter:
500 mm
Geschikt voor frequentieregeling:
Opgenomen vermogen:
0.64 kW
Diameter van de behuizing:
595 mm
Aansluiting:
Flens
Indirecte aandrijving:
Lengte:
180 mm
Poolomschakelbaar:
Buisventilator - TCBT/4-500/H-B - 230-400V 50Hz - V3 - 0,65kW - 2,6A