TECHNOLUX - LEDSpotRA-Selena-E 5W-930-55D-WH - 541003589600
TECHNOLUX
KopiërenKopiëren
TECHNOLUX - LEDSpotRA-Selena-E 5W-930-55D-WH
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Kleurtemperatuur - 3000 K
  • Max. systeemvermogen - 4.8 W
  • Stralingshoek - Breedstralend 40-80°
  • Kleur behuizing - Wit
  • Verstelbaarheid - Draaibaar en zwenkbaar
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
189 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Kleurtemperatuur:
3000 K
Max. systeemvermogen:
4.8 W
Stralingshoek:
Breedstralend 40-80°
Kleur behuizing:
Wit
Verstelbaarheid:
Draaibaar en zwenkbaar
Materiaal behuizing:
Aluminium
Nominale spanning:
220...240 V
Nom. levensduur L70/B50 bij 25 °C:
50000 h
Beschermingsgraad frontzijde (IP):
Overig
Met aanwezigheidsmelder:
nee
Geschikt voor inbouwmontage:
nee
Geschikt voor opbouwmontage:
ja
Geschikt voor plafondmontage:
ja
Geschikt voor wandmontage:
Met bewegingssensor:
Dimbaar DALI:
Met lichtsensor:
Met lichtbron:
Geschikt voor stroomrailmontage:
Dimbaar faseafsnijding:
Lamphouder:
Zonder
Geschikt voor pendelophanging:
Geschikt voor klemmontage:
Geschikt voor voetstuk-/vloermontage:
Dimbaar:
Spanningstype:
AC/DC
Voorschakelapparaat inbegrepen:
Geschikt voor truss montage (podiumprofiel):
Dimbaar 1-10 V:
Dimbaar 0-10 V:
Dimbaar DALI-2:
Geschikt voor laagspannings-kabelsysteem:
Type controller:
LED besturingsapparatuur stroomgestuurd
Dimbaar faseaansnijding:
Geborsteld oppervlak:
Beschermingsklasse:
II
Verwisselbare voorschakelapparatuur:
Kleurweergave-index:
90-100 (klasse 1A)
Lamptype:
LED niet uitwisselbaar
Dimbaar netspanningsmodulatie:
Dimbaar DMX:
Dimbaar RF:
Lichtverdeling:
Symmetrisch
Dimbaar Zigbee:
Dimming fabrikantspecifiek:
Reflector:
Hoogglans
Dimbaar DSI:
Dimbaar Touch and Dim:
Dimbaar LineSwitch:
Dimming programmeerbaar:
Bevattend product volgens 2019/2020/EU:
Dimbaar met potentiometer (geïntegreerd):
Lichtverdeler:
Reflector
Dimbaar met push-button:
Slagvastheid:
IK02
Dimbaar Sine Wave Reduction:
Lichtkleur:
Wit
Buitendiameter:
55 mm
Hoogte/diepte:
114 mm
Breedte:
55 mm
Beschermingsgraad achterzijde (IP):
IP20
Stralingshoek regelbaar:
Lengte:
55 mm
Noodstroomvoorzieningssysteem:
Zonder
Lichtstroom regelbaar:
Noodfunctiebewakingssysteem:
Arbeidsfactor:
0.5
Nom. omgevingstemperatuur volgens IEC62722-2-1:
-10...40 °C
Nominale lichtstroom volgens IEC 62722-2-1:
400 lm
Soort bedrading:
Eind-afsluiting
Armatuurrendement:
83 lm/W
Kleurtemperatuur regelbaar:
Lichtsterkte:
500 cd
Compatible met Apple HomeKit:
Kleur consistentie (McAdam ellips):
SDCM4
Compatible met Google Assistant:
Met IFTTT ondersteuning:
Energie-efficiëntieklasse van de lichtbron volgens EU regelgeving 2019/2015:
E
Compatible met Amazon Alexa:
Gloeidraadtest volgens IEC 60695-2-11:
650 °C - 30 s