VENT-AXIA - TVGS-90-125 - Subverdeler - 4x Ø90 - zijaansluiting tuit Ø125 ** - 2005000057
VENT-AXIA
KopiërenKopiëren
VENT-AXIA - TVGS-90-125 - Subverdeler - 4x Ø90 - zijaansluiting tuit Ø125 **
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Artikel 2005000057 - VTVGS 90 125 / Verdeler 4xØ90 zijaansluiting
Uniflexplus+ verdeelcollector voor installatie in de stort- of deklaag, of aan het plafond voor de verdeling van lucht in het luchtverdeelsysteem. Hoogte: 80mm | 4 x Ø90mm | ronde aansluiting Ø125mm.