WEIDMUELLER - Stationary battery charger CH-W-S-A11-P7.5-E - 2911200000
WEIDMUELLER
KopiërenKopiëren
WEIDMUELLER - Stationary battery charger CH-W-S-A11-P7.5-E
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Uitvoering aansluiting installatiezijde - 3-fasig
  • Maximaal vermogen per laadpunt - 11 kW
  • Aantal laadpunten - 1
  • Beschermingsgraad (IP) - IP54
  • Aantal laadconnectoren Type 2 - 1
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
547 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Uitvoering aansluiting installatiezijde:
3-fasig
Maximaal vermogen per laadpunt:
11 kW
Aantal laadpunten:
1
Beschermingsgraad (IP):
IP54
Aantal laadconnectoren Type 2:
1
Lengte van de laadkabel:
7.5 m
Aantal laadconnectoren Type 2 CCS:
0
Breedte:
268 mm
Hoogte:
433 mm
Diepte:
150 mm
Met vermogenschakelaar:
nee
Nominaal aansluitvermogen:
11 kW