WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LWXXXX-5000D024-655SXX3.0BXXXXXXXX - 2821140000
WEIDMUELLER
KopiërenKopiëren
WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LWXXXX-5000D024-655SXX3.0BXXXXXXXX
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Lampvermogen - 26.5...26.5 W
  • Lichtstroom - 2371...2371 lm
  • Spanningstype - DC
  • Stralingshoek - 40...40 °
  • Lichtkleur volgens EN 12464-1 - Neutraal 3300 - 5300 K
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
Lampvermogen:
26.5...26.5 W
Lichtstroom:
2371...2371 lm
Spanningstype:
DC
Stralingshoek:
40...40 °
Lichtkleur volgens EN 12464-1:
Neutraal 3300 - 5300 K
Vorm:
Rechthoekig
Externe driver benodigd:
nee
Geschikt voor constante stroom:
nee
Aantal led's:
126
Kleur:
Overig
Geschikt voor constante spanning:
Aansluitwijze:
Kabel
Lichtsterkte:
812 cd
Flexibel:
Breedte:
655 mm
Beschermingsgraad (IP):
IP67
Lengte:
40 mm
Hoogte:
8 mm