WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LRGBW-RXSS-XXXX-1040SX-M12X-X0 - 2899550000
WEIDMUELLER
KopiërenKopiëren
WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LRGBW-RXSS-XXXX-1040SX-M12X-X0
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Lampvermogen - 67.7...67.7 W
  • Lichtstroom - 3185...3185 lm
  • Spanningstype - DC
  • Stralingshoek - 100...100 °
  • Lichtkleur volgens EN 12464-1 - Neutraal 3300 - 5300 K
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
WIL-LRGBW-RXSS-XXXX-1040SX-M12X-X0
Lampvermogen:
67.7...67.7 W
Lichtstroom:
3185...3185 lm
Spanningstype:
DC
Stralingshoek:
100...100 °
Lichtkleur volgens EN 12464-1:
Neutraal 3300 - 5300 K
Breedte:
1040 mm
Beschermingsgraad (IP):
IP67
Lengte:
40 mm
Hoogte:
42 mm