WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LWXXXX-2700D024-145SXX3.0BXXXXXXXX - 2821270000
WEIDMUELLER
KopiërenKopiëren
WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LWXXXX-2700D024-145SXX3.0BXXXXXXXX
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Lampvermogen - 3.9...3.9 W
  • Lichtstroom - 385...385 lm
  • Spanningstype - DC
  • Stralingshoek - 40...40 °
  • Lichtkleur volgens EN 12464-1 - Warm < 3300 K
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
WIL-LWXXXX-2700D024-145SXX3.0BXXXXX
Lampvermogen:
3.9...3.9 W
Lichtstroom:
385...385 lm
Spanningstype:
DC
Stralingshoek:
40...40 °
Lichtkleur volgens EN 12464-1:
Warm < 3300 K
Vorm:
Rechthoekig
Externe driver benodigd:
nee
Geschikt voor constante stroom:
nee
Aantal led's:
21
Kleur:
Overig
Geschikt voor constante spanning:
Bedrijfsstroom, nominale stroom:
0.16...0.16 mA
Aansluitwijze:
Kabel
Flexibel:
Breedte:
145 mm
Beschermingsgraad (IP):
IP67
Lengte:
40 mm
Hoogte:
8 mm