WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LXXXX-RHPS-5700-X365-M12X-X0 - 2899440000
WEIDMUELLER
KopiërenKopiëren
WEIDMUELLER - Indication- and signal lamp WIL-LXXXX-RHPS-5700-X365-M12X-X0
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Lampvermogen - 16.9...16.9 W
  • Lichtstroom - 1875...1875 lm
  • Stralingshoek - 120...120 °
  • Lichtkleur volgens EN 12464-1 - Koel > 5300 K
  • Breedte - 365 mm
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
WIL-LXXXX-RHPS-5700-X365-M12X-X0
Lampvermogen:
16.9...16.9 W
Lichtstroom:
1875...1875 lm
Stralingshoek:
120...120 °
Lichtkleur volgens EN 12464-1:
Koel > 5300 K
Breedte:
365 mm
Beschermingsgraad (IP):
IP67
Lengte:
40 mm
Hoogte:
42 mm