WEIDMUELLER - Stroomomvormer KCMA-18-100-1A-0.3VA-1 - 2752990000
WEIDMUELLER
KopiërenKopiëren
WEIDMUELLER - Stroomomvormer KCMA-18-100-1A-0.3VA-1
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
  • Uitvoering - Kabelombouwstroomomvormer
  • Primaire meetstroomsterkte In - 100 A
  • Nominale secundaire stroom - 1 A
  • Secundair (meet)schijnvermogen - 0.3 VA
  • Openingsdiameter - 18.5 mm
Verpakkingsinfo
  • 1 stuk(s)
  • Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
32 Kg CO₂-eq
Sonepar-schatting
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
KCMA-18-100-1A-0.3VA-1
Uitvoering:
Kabelombouwstroomomvormer
Primaire meetstroomsterkte In:
100 A
Nominale secundaire stroom:
1 A
Secundair (meet)schijnvermogen:
0.3 VA
Openingsdiameter:
18.5 mm