WEIDMUELLER - Stroomomvormer KCMA 5-250-5A-1.5VA-1 - 2753360000
Log in of maak een account aan om de prijs- en bestelinformatie te bekijken
Belangrijke informatie
Uitvoering - Kabelombouwstroomomvormer
Primaire meetstroomsterkte In - 250 A
Nominale secundaire stroom - 5 A
Secundair (meet)schijnvermogen - 1.5 VA
Openingsdiameter - 55 mm
Verpakkingsinfo
1 stuk(s)
Niet retourneerbaar product
CO₂-voetafdruk van het product
23 Kg CO₂-eq
EAN
Ref Cebeo
Ref leverancier
Ref commercieel
KCMA 5-250-5A-1.5VA-1
Uitvoering:
Kabelombouwstroomomvormer
Primaire meetstroomsterkte In:
250 A
Nominale secundaire stroom:
5 A
Secundair (meet)schijnvermogen:
1.5 VA
Openingsdiameter:
55 mm
Nauwkeurigheidsklasse:
1
Geijkt:
nee
Overstroombegrenzingsfactor:
FS 5
Met aanraakbeveiliging:
ja
Hoogte opening:
80 mm
Breedte opening:
50 mm